ARAZKHABAR.IR

تعدادی از لیدرها و عوامل اصلی اغتشاشات در ارومیه دستگیر شدند


تعدادی از لیدرها و عوامل اصلی اغتشاشات در ارومیه دستگیر شدند فرمانده انتظامی ارومیه از دستگیری تعدادی از لیدرها و عوامل اصلی اغتشاشات در این شهرستان خبر داد و گفت: این افراد تحویل مراجع قضایی شدند.

گروه خبر:به گزارش آراز خبر،سرهنگ حسن شیخ‌نژاد، فرمانده انتظامی ارومیه گفت: به دنبال اغتشاشات و نا آرامی‌های اخیر در برخی محلات و مناطق شهر ارومیه، شناسایی عوامل اصلی این اغتشاشات در دستور کار ماموران انتظامی شهرستان قرار گرفت.

وی افزود: با تلاش و هوشیاری ماموران پلیس تعدادی از آشوبگران از جمله عوامل اصلی و لیدرهای اغتشاشات و تخریب کنندگان اموال عمومی و خصوصی در شهر ارومیه در کمین پلیس افتاده و دستگیر شدند.

سرهنگ شیخ نژاد با بیان اینکه این افراد با تشکیل پرونده به مراجع قضایی معرفی شدند تا روند رسیدگی به جرایم آنها طی شود، تاکید کرد: امنیت مردم خط قرمز پلیس است و هر کسی که با امنیت مردم بازی کند مطمئن باشد پلیس با هماهنگی دستگاه قضایی با جدیت با آنها برخورد خواهد کرد.

وی از تمام کسانی که فریب دشمن را خورده و در دام شایعات و ترفندهای رسانه ای معاندین قرار گرفته‌اند، خواست مراقب خود بوده و از پیوستن به جریان اغتشاشات و افتادن در بازی دشمن خودداری کنند در غیر این صورت مجازات قانونی سختی در انتظار آنها است.


برچسب ها:

تاریخ: 1401/07/07 08:15 ب.ظ | دفعات بازدید: 2235 | چاپ


مطالب مشابه dot
آخرین اخبار dot