ARAZKHABAR.IR

زمینه پیشرفت های اقتصادی در آذربایجان غربی وجود دارد


زمینه پیشرفت های اقتصادی در آذربایجان غربی وجود دارد استاندار: استان آذربایجان غربی از ظرفیت بسیار بالایی برخوردار است که اگر از این ظرفیت استفاده شود می‌توان به نتایج ارزنده ای در زمینه های اقتصادی دست یافت.

گروه خبر :به گزارش آراز خبر، محمدصادق معتمدیان استاندار آذربایجان غربی در این جلسه گفت: با توجه به ظرفیت های با لقوه در استان اگر تمامی مسئولان همت به خرج دهند، می‌توان گره های به وجود آمده را رفع و استان را متحول کرد.   وی عملکرد بانک ها در بخش اشتغال را بسیار ضعیف ارزیابی کرد و گفت: بانک ها باید در راستای اشتغال و سرمایه گذاری همت داشته و موانع را رفع کنند و از کم کاری بپرهیزند.

آقای استاندار گفت: سئولان در اقدامات خود در زمینه های مختلف باید معیشت مردم را در نظر داشته باشند و کاری نکنند که حق مردم ضایع شود.  معتمدیان توسعه را تنها راه برون رفت از مشکلات عنوان و تصریح کرد: جذب سرمایه گذاران در استان بسیار مهم است موانع سرمایه گذاری باید در استان شناسایی شود که لازمه آن هماهنگی و هم افزایش است. استاندار آذربایجان غربی بر لزوم ایجاد بانک اطلاعاتی در استان برای بهبود عملکرد دستگاهها تاکید کرد و گفت: آذربایجان غربی یکی از استان های امن در سطح کشور است و فرصت های سرمایه گذاری در این استان ناشناخته مانده است.


برچسب ها:

تاریخ: 1401/06/14 08:38 ق.ظ | دفعات بازدید: 3275 | چاپ


مطالب مشابه dot
آخرین اخبار dot